Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled vítězů - mládež

                         
Memoriál Luboše Čeledy - halový turnaj staršího dorostu
                         
23. prosince 2006 Slavoj Pacov - Kamenice n./L.   4 : 1   (1 : 0) Slavoj Pacov    
                         
21. prosince 2008 Sokol Herálec - Kamenice n./L. st.   3 : 2   (2 : 1)  Sokol Herálec  
                         
20. prosince 2009 FK Humpolec - Sokol Brtnice   2 : 1 (1 : 1) FK Humpolec  
                         
18. prosince 2010 Sokol Bedřichov - FC Vysočina Jihlava    3 : 6  (1 : 4) FC Vysočina Jihlava
                         
17. prosince 2011 FC Žďas Žďár n./S. - FK Pelhřimov    0 : 2  (0 : 2) FK Pelhřimov  
                         
15. prosince 2012 Mates team - FK Humpolec      2 : 0  (1 : 0) Mates team    
                         
14. prosince 2013 Mates team - FC Žďas Žďár n./S.    2 : 1  (1 : 1) Mates team    
                         
13. prosince 2014 FC Žďas Žďár n./S. - Slavoj Třešť   0 : 0   (0 : 0) FC Žďas Žďár n./S.  
                         
12. prosince 2015 Admiral - Speřický vršek    1 : 0  (1 : 0) Admiral    
                         
10. prosince 2016 FC Šalina Brno – TJ Sokol Víska    2 : 1  (1 : 0) FC Šalina Brno  
                         
9. prosince 2017 Speřický vršek – FC Žďas Žďár n./S.   1 : 1 (0 : 1) Speřický vršek  
                         
15. prosince 2018 FC Bystrá – SK FŠ Třebíč I   1 : 0   (1 : 0) FC Bystrá    
                         
.................. 2019                    
                         
                         
Memoriál Jana Žáčka - halový turnaj starších žáků/dorostu
                         
16. prosince 2006 Kamenice n./L. - Sokol Bedřichov   4 : 2   (2 : 1)  Kamenice n./L.  
                         
20. prosince 2008 Dálnice Speřice - Světlá n./S. 1 : 1   (1 : 0) PK 3 : 4 Světlá n./S.    
                         
19. prosince 2009 FK Pelhřimov - FC Chotěboř   1 : 0   (0 : 0) FK Pelhřimov  
                         
15. ledna 2011  FC Zbrojovka Brno - FC Vysočina Jihlava    2 : 1  (1 : 1) FC Zbrojovka Brno  
                         
8. ledna 2012   FC Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava    0 : 2  (0 : 2) FC Vysočina Jihlava
                         
12. ledna 2013 FK Humpolec - FC Velké Meziříčí      1 : 1  (0 : 0) FK Humpolec  
                         
11. ledna 2014 Dálnice Speřice - FK Pelhřimov    1 : 3  (1 : 2) FK Pelhřimov  
                         
29. prosince 2014 FC Žďas Žďár n./S. - FC KFC   1 : 0  (1 : 0) FC Žďas Žďár n./S.  
                         
29. prosince 2015 Admiral - FC Šalina Brno   3 : 0  (2 : 0) Admiral    
                         
29. prosince 2016 Slavoj Vyšehrad – Benfica   1 : 1  (1 : 0) Slavoj Vyšehrad  
                         
……….. 2019                    
                         
                         
Pohár Václava Majšnera - halový turnaj starší přípravky/mladších žáků
                         
1. března 2008 FC Vysočina Jihlava - FK Humpolec   4 : 0   (2 : 0) FC Vysočina Jihlava
                         
28. prosince 2008 FK Humpolec - Havlíčkův Brod   0 : 1   (0 : 0) Havlíčkův Brod  
                         
29. prosince 2009 FK Humpolec - FK Pelhřimov   0 : 4   (0 : 3) FK Pelhřimov  
                         
28. prosince 2010 SK FŠ Třebíč - FK Pelhřimov    6 : 1  (4 : 0)     SK FŠ Třebíč  
                         
29. prosince 2011 FK Humpolec - FK Pelhřimov    3 : 2  (0 : 1) FK Humpolec  
                         
29. prosince 2012 FK Sklobohemia Světlá n./S. - FK Pelhřimov    3 : 2  (2 : 0) FK Sklobohemia Světlá n./S.
                         
28. prosince 2013 FK Bystrá - FK Sklobohemia Světlá n./S.    3 : 0 (2 : 0) FK Bystrá    
                         
27. prosince 2014 Slavoj Pacov - FC Slovan Havlíčkův Brod   0 : 0   (0 : 0) Slavoj Pacov    
                         
…….……… 2019